Åpningstilbud avdeling Konnerud!

Effektiv kvalitetsopplæring til riktig pris

www.sandetrafikkskole.no

Åpningstilbud avdeling Konnerud!

Etter stor etterspørsel kan vi nå endelig annonsere at vi åpner en egen avdelig på Konnerud:-D

Vi har stor tro på at kvalitet alltid blir billigst og ønsker at du skal få oppleve hvordan det er å være elev ved vår skole. En trafikkskole er nemlig ikke "bare" en trafikkskole; bare vent å se, du vil forstå hva vi mener med det;-) Ta kontakt med oss for en prat, eller send avgårde en mail, sms eller chat; vår dialog med deg som elev tilpasser vi slik du aller helst foretrekker det

 

Gode åpningstilbud nå i oppstart; ta kontakt for informasjon og booking

Vi er tilgjengelig på telefon 33770010, mail post@sandetrafikkskole.no, sms 90 86 52 13 og på chat her på nettsiden

Ta kontakt

Medlem av:

Trafikkforum-logo