Ring meg

Om oss

Hei og velkommen til oss!

Sande Trafikkskole har vært en seriøs og solid aktør i markedet siden midten av 90-tallet og vi jobber daglig, i alle ledd, for å holde oss oppdatert så vel faglig som samfunnsmessig. Nye, trygge og miljøvennlige biler, motorsykler og mopeder er en selvfølge for oss. Det samme gjelder våre kontor og kurslokaler, samt undervisningsmateriell. Holdningsskapende arbeid er noe vi setter høyt og vi er stolte av å kunne smykke oss med tittelen: første og eneste trafikkskole i Norge med Alkolås installert i alle våre skolebiler. Selv om ditt umiddelbare mål kanskje er å få førerkort, ønsker vi på veien mot målet å gjøre deg til en trygg og ansvarlig sjåfør.

Sande Trafikkskole er mer orientert i retning risikovurdering, og opptatt av ungdommens ulykkesutsatthet og de mer indirekte årsakene til trafikkulykker, så som livsstil, holdninger og samfunnsutvikling. I den forbindelse satser vi hele tiden på å fornye oss slik at vi kan henge med i utviklingen. Vi ønsker at våre kunder skal sitte igjen med en positiv totalopplevelse der hver og en føler seg sett og prioritert. Tilstedeværelse og effektivitet, konkurransedyktige priser, individuelt tilpasset opplæring, høyt faglig nivå og genuint engasjement er noe vi ønsker skal vises i alle ledd ved vår skole.

Fikk du lyst til å komme igang? Ta kontakt da vel ;-)

Eirik Olaussen

Eirik Olaussen

Faglig leder / Trafikklærer

906 01 605

eirik@sandetrafikkskole.no

Heljar Fahle

Heljar Fahle

Trafikklærer

911 92 995

post@sandetrafikkskole.no

Olav Torjus Myrvold

Olav Torjus Myrvold

Trafikklærer

482 41 171

torjus@sandetrafikkskole.no

Siv Olaussen

Siv Olaussen

Daglig leder

908 65 213

post@sandetrafikkskole.no

Harald Pettersen

Harald Pettersen

Trafikklærer

905 56 225

harald@sandetrafikkskole.no

Sigmund Nicolaisen

Sigmund Nicolaisen

Trafikklærer

918 67 715

sigmund@sandetrafikkskole.no

Stian Arntzen

Stian Arntzen

Hovedinstruktør førstehjelp

943 16 437

stian@akaforstehjelp.no

Terje Moengen

Terje Moengen

Trafikklærer

928 49 088

terje@sandetrafikkskole.no

×